Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0505J0630301FQT
0505J0630301FQT
0505J0630301FQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0505J0630301FQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0505J0630301FQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 300PF 63V C0G/NP0 0505
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0505J0630301FQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 300PF 63V C0G/NP0 0505 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 29672 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.050" (1.27mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0505 (1313 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Q, Low Loss Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 300pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0505 (1313 Metric) Capaciteit 300pF