Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0505J2001P70HQT
0505J2001P70HQT
0505J2001P70HQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0505J2001P70HQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0505J2001P70HQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1.7PF 200V C0G/NP0 0505
Product parameter
Onderdeel nummer 0505J2001P70HQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1.7PF 200V C0G/NP0 0505 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 65620 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±0.05pF Dikte (Max) 0.050" (1.27mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0505 (1313 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 1.7pF ±0.05pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) Capaciteit 1.7pF