Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0505Y1004P30BQT
0505Y1004P30BQT
0505Y1004P30BQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0505Y1004P30BQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0505Y1004P30BQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 4.3PF 100V C0G/NP0 0505
Product parameter
Onderdeel nummer 0505Y1004P30BQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 4.3PF 100V C0G/NP0 0505 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 61120 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 100V
Tolerantie ±0.1pF Dikte (Max) 0.050" (1.27mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0505 (1313 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 4.3pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0505 (1313 Metric) Capaciteit 4.3pF