Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J0100271MXR
0603J0100271MXR
0603J0100271MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J0100271MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J0100271MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 10V X7R 0603
(in US Dollars)
32000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J0100271MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 10V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 469949 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 270pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Capaciteit 270pF