Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J0100471KCT
0603J0100471KCT
0603J0100471KCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J0100471KCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J0100471KCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 470PF 10V C0G/NP0 0603
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J0100471KCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 470PF 10V C0G/NP0 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 434091 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 470pF ±10% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) Capaciteit 470pF