Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J0160331JDT
0603J0160331JDT
0603J0160331JDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J0160331JDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J0160331JDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 16V X7R 0603
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J0160331JDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 16V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 238607 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Capaciteit 330pF