Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J0250182JCT
0603J0250182JCT
0603J0250182JCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J0250182JCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J0250182JCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 25V C0G/NP0 0603
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J0250182JCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 25V C0G/NP0 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 288126 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1800pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) Capaciteit 1800pF