Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J2000101MDT
0603J2000101MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J2000101MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J2000101MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 100PF 200V X7R 0603
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J2000101MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 100PF 200V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 482314 pcs Data papier MLCC Series, High Reliability
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 200V Tolerantie 100pF
Dikte (Max) X7R Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - lage frequentie High Reliability, Automotive
ratings AEC-Q200 Polarisatie 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 0603J2000101MDT lead Style 0.031" (0.80mm)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Uitgebreide beschrijving 100pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Beschrijving CAP CER 100PF 200V X7R 0603