Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J2000103KXT
0603J2000103KXT
0603J2000103KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J2000103KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J2000103KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10000PF 200V X7R 0603
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J2000103KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10000PF 200V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 451201 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Capaciteit 10000pF