Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J2000332JDR
0603J2000332JDR
0603J2000332JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J2000332JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J2000332JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3300PF 200V X7R 0603
(in US Dollars)
32000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J2000332JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3300PF 200V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 286511 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3300pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Capaciteit 3300pF