Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J2000470KAT
0603J2000470KAT
0603J2000470KAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J2000470KAT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J2000470KAT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0603
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J2000470KAT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 47PF 200V C0G/NP0 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 311326 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 47pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) Capaciteit 47pF