Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J2004P30DQT
0603J2004P30DQT
0603J2004P30DQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J2004P30DQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J2004P30DQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 4.3PF 200V C0G/NP0 0603
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J2004P30DQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 4.3PF 200V C0G/NP0 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 214808 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±0.5pF Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Q, Low Loss Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 4.3pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Capaciteit 4.3pF