Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603J2500220KUT
0603J2500220KUT
0603J2500220KUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603J2500220KUT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603J2500220KUT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0603
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603J2500220KUT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 22PF 250V C0G/NP0 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 191531 pcs Data papier Ultra-low ESR, U Range
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 22pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Capaciteit 22pF