Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603Y0100181MXR
0603Y0100181MXR
0603Y0100181MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603Y0100181MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603Y0100181MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 180PF 10V X7R 0603
(in US Dollars)
32000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603Y0100181MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 180PF 10V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 542381 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 180pF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Capaciteit 180pF