Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603Y0100331KXT
0603Y0100331KXT
0603Y0100331KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603Y0100331KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603Y0100331KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 10V X7R 0603
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603Y0100331KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 10V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 427212 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Capaciteit 330pF