Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603Y0253P30CCR
0603Y0253P30CCR
0603Y0253P30CCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603Y0253P30CCR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603Y0253P30CCR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603
(in US Dollars)
32000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603Y0253P30CCR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3.3PF 25V C0G/NP0 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 325492 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±0.25pF Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3.3pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Capaciteit 3.3pF