Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603Y0630391FCT
0603Y0630391FCT
0603Y0630391FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603Y0630391FCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603Y0630391FCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 390PF 63V C0G/NP0 0603
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603Y0630391FCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 390PF 63V C0G/NP0 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 91717 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 390pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Capaciteit 390pF