Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603Y2000332MXR
0603Y2000332MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603Y2000332MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603Y2000332MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3300PF 200V X7R 0603
(in US Dollars)
32000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603Y2000332MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3300PF 200V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 511330 pcs Data papier MLCC Standard Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 200V Tolerantie 3300pF
Dikte (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serie FlexiCap™
ratings AEC-Q200 Polarisatie 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 0603Y2000332MXR lead Style 0.031" (0.80mm)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Soft Termination, Epoxy Mountable, High Temperature
Failure Rate - Uitgebreide beschrijving 3300pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Beschrijving CAP CER 3300PF 200V X7R 0603