Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0603Y2500271MDT
0603Y2500271MDT
0603Y2500271MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0603Y2500271MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0603Y2500271MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 250V X7R 0603
(in US Dollars)
8000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0603Y2500271MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 250V X7R 0603 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 339846 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.032" (0.80mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0603 (1608 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 270pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Capaciteit 270pF