Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J0100334JXT
0805J0100334JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J0100334JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J0100334JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J0100334JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 184381 pcs Data papier MLCC Standard Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 10V Tolerantie 0.33µF
Dikte (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - lage frequentie Automotive
ratings AEC-Q200 Polarisatie 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 0805J0100334JXT lead Style 0.051" (1.30mm)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Epoxy Mountable
Failure Rate - Uitgebreide beschrijving 0.33µF ±5% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Beschrijving CAP CER 0.33UF 10V X7R 0805