Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J0160182KCR
0805J0160182KCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J0160182KCR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J0160182KCR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 16V C0G/NP0 0805
(in US Dollars)
24000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J0160182KCR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 16V C0G/NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 349338 pcs Data papier MLCC Standard Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 16V Tolerantie 1800pF
Dikte (Max) C0G, NP0 Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - lage frequentie General Purpose
ratings - Polarisatie 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 0805J0160182KCR lead Style 0.051" (1.30mm)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Epoxy Mountable
Failure Rate - Uitgebreide beschrijving 1800pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Beschrijving CAP CER 1800PF 16V C0G/NP0 0805