Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J0250100GFT
0805J0250100GFT
0805J0250100GFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J0250100GFT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J0250100GFT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J0250100GFT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 150347 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±2% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 10pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Capaciteit 10pF