Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J0250123KXR
0805J0250123KXR
0805J0250123KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J0250123KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J0250123KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 0805
(in US Dollars)
24000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J0250123KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.012UF 25V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 332333 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.012µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Capaciteit 0.012µF