Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J2000102JDR
0805J2000102JDR
0805J2000102JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J2000102JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J2000102JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 200V X7R 0805
(in US Dollars)
24000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J2000102JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 200V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 191674 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Capaciteit 1000pF