Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J2000182KXT
0805J2000182KXT
0805J2000182KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J2000182KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J2000182KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 200V X7R 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J2000182KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1800PF 200V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 285168 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Capaciteit 1800pF