Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J2000330JQT
0805J2000330JQT
0805J2000330JQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J2000330JQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J2000330JQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J2000330JQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 130869 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Q, Low Loss Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 33pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Capaciteit 33pF