Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J2500122MXR
0805J2500122MXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J2500122MXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J2500122MXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1200PF 250V X7R 0805
(in US Dollars)
24000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J2500122MXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1200PF 250V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 438938 pcs Data papier MLCC Standard Series
Categorie condensatoren Nominale spanning - AC -
Spanning - Nominale 250V Tolerantie 1200pF
Dikte (Max) X7R (2R1) Surface Mount Land Size -
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - lage frequentie Automotive
ratings AEC-Q200 Polarisatie 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer 0805J2500122MXR lead Style 0.051" (1.30mm)
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Epoxy Mountable
Failure Rate - Uitgebreide beschrijving 1200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Beschrijving CAP CER 1200PF 250V X7R 0805