Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805J2500183JXT
0805J2500183JXT
0805J2500183JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805J2500183JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805J2500183JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.018UF 250V X7R 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805J2500183JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.018UF 250V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 247560 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 250V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.018µF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Capaciteit 0.018µF