Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y0100224MXT
0805Y0100224MXT
0805Y0100224MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y0100224MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y0100224MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.22UF 10V X7R 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y0100224MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.22UF 10V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 236750 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Capaciteit 0.22µF