Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y0160102KFR
0805Y0160102KFR
0805Y0160102KFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y0160102KFR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y0160102KFR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 16V C0G/NP0 0805
(in US Dollars)
24000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y0160102KFR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 16V C0G/NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 275556 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Capaciteit 1000pF