Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y0160823KXT
0805Y0160823KXT
0805Y0160823KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y0160823KXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y0160823KXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 16V X7R 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y0160823KXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.082UF 16V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 242987 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Soft Termination
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 0.082µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Capaciteit 0.082µF toepassingen Boardflex Sensitive