Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y0250331JDR
0805Y0250331JDR
0805Y0250331JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y0250331JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y0250331JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 25V X7R 0805
(in US Dollars)
24000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y0250331JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 25V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 264981 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination, High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) Capaciteit 330pF