Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y2000220FAR
0805Y2000220FAR
0805Y2000220FAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y2000220FAR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y2000220FAR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0805
(in US Dollars)
24000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y2000220FAR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 84230 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 22pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Capaciteit 22pF