Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y2000270KQT
0805Y2000270KQT
0805Y2000270KQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y2000270KQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y2000270KQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y2000270KQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 150177 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Q, Low Loss, Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 27pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Capaciteit 27pF