Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y2000271JXT
0805Y2000271JXT
0805Y2000271JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y2000271JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y2000271JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 200V X7R 0805
(in US Dollars)
6000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y2000271JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 200V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 264932 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Soft Termination
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 270pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric)
Capaciteit 270pF toepassingen Boardflex Sensitive