Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y5000331MER
0805Y5000331MER
0805Y5000331MER
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y5000331MER met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y5000331MER
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 500V X7R 0805
(in US Dollars)
24000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y5000331MER Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 330PF 500V X7R 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 303833 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken Soft Termination Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Capaciteit 330pF