Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 0805Y5002P20BCT
0805Y5002P20BCT
0805Y5002P20BCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 0805Y5002P20BCT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 0805Y5002P20BCT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2.2PF 500V C0G/NP0 0805
Product parameter
Onderdeel nummer 0805Y5002P20BCT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 2.2PF 500V C0G/NP0 0805 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 114431 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±0.1pF Dikte (Max) 0.051" (1.30mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 0805 (2012 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken Soft Termination
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 2.2pF ±0.1pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric)
Capaciteit 2.2pF toepassingen Boardflex Sensitive