Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1111J3000111FQT
1111J3000111FQT
1111J3000111FQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1111J3000111FQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1111J3000111FQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 110PF 300V C0G/NP0 1111
Product parameter
Onderdeel nummer 1111J3000111FQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 110PF 300V C0G/NP0 1111 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 27690 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 300V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.070" (1.78mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1111 (2828 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 110pF ±1% 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric) Capaciteit 110pF