Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1111Y3003P60BQT
1111Y3003P60BQT
1111Y3003P60BQT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1111Y3003P60BQT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1111Y3003P60BQT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3.6PF 300V C0G/NP0 1111
Product parameter
Onderdeel nummer 1111Y3003P60BQT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3.6PF 300V C0G/NP0 1111 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 82214 pcs Data papier High Q Series
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 300V
Tolerantie ±0.1pF Dikte (Max) 0.070" (1.78mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1111 (2828 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
gedetailleerde beschrijving 3.6pF ±0.1pF 300V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric) Capaciteit 3.6pF