Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1111Y5000680FUT
1111Y5000680FUT
1111Y5000680FUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1111Y5000680FUT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1111Y5000680FUT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1111
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 1111Y5000680FUT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 68PF 500V C0G/NP0 1111 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5185 pcs Data papier Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 500V
Tolerantie ±1% Dikte (Max) 0.070" (1.78mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Serie FlexiCap™ ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1111 (2828 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style -
Afstand tussen de draden - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) - Kenmerken High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
Failure Rate - gedetailleerde beschrijving 68pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
Capaciteit 68pF toepassingen RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive