Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J0100273MXT
1206J0100273MXT
1206J0100273MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J0100273MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J0100273MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 10V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J0100273MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.027UF 10V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 301643 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.027µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.027µF