Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J0101P20BCR
1206J0101P20BCR
1206J0101P20BCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J0101P20BCR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J0101P20BCR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1.2PF 10V C0G/NP0 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J0101P20BCR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1.2PF 10V C0G/NP0 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 85784 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 10V
Tolerantie ±0.1pF Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1.2pF ±0.1pF 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 1.2pF