Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J0160184KXR
1206J0160184KXR
1206J0160184KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J0160184KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J0160184KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.18UF 16V X7R 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J0160184KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.18UF 16V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 175857 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.18µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.18µF