Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J0160681MXT
1206J0160681MXT
1206J0160681MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J0160681MXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J0160681MXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 680PF 16V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J0160681MXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 680PF 16V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 262765 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 16V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 680pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 680pF