Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J0250102JXR
1206J0250102JXR
1206J0250102JXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J0250102JXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J0250102JXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 25V X7R 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J0250102JXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 1000PF 25V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 217359 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 1000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 1000pF