Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J0250104MDT
1206J0250104MDT
1206J0250104MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J0250104MDT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J0250104MDT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J0250104MDT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.1UF 25V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 187080 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 25V
Tolerantie ±20% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.1µF