Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J0500683JDR
1206J0500683JDR
1206J0500683JDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J0500683JDR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J0500683JDR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J0500683JDR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.068UF 50V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 140131 pcs Data papier MLCC High Reliability Datasheet
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 50V
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken High Temperature Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.068µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.068µF