Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J0633P90DAT
1206J0633P90DAT
1206J0633P90DAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J0633P90DAT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J0633P90DAT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3.9PF 63V C0G/NP0 1206
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J0633P90DAT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 3.9PF 63V C0G/NP0 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 203640 pcs Data papier AEC-Q200 Automotive DatasheetChip Part Number Guide
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 63V
Tolerantie ±0.5pF Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt C0G, NP0 (1B) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 3.9pF ±0.5pF 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 3.9pF