Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J1K50271JXT
1206J1K50271JXT
1206J1K50271JXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J1K50271JXT met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J1K50271JXT
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 1.5KV X7R 1206
(in US Dollars)
5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J1K50271JXT Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 270PF 1.5KV X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 141062 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 1500V (1.5kV)
Tolerantie ±5% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 8 Weeks
lead Style - Afstand tussen de draden -
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) -
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 270pF ±5% 1500V (1.5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 270pF