Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 1206J2000683KXR
1206J2000683KXR
1206J2000683KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 1206J2000683KXR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 1206J2000683KXR
Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206
(in US Dollars)
20000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 1206J2000683KXR Fabrikant Knowles Syfer
Beschrijving CAP CER 0.068UF 200V X7R 1206 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 205348 pcs Data papier MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 200V
Tolerantie ±10% Dikte (Max) 0.063" (1.60mm)
temperatuurcoëfficiënt X7R (2R1) Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie - ratings -
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 1206 (3216 Metric)
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount, MLCC
Kenmerken - Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 0.068µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Capaciteit 0.068µF